Market Update, 25 februari 2025, met columns van Harry Geels, Pim Poppe, Kamuran Emre Erkan en Thijs Jochems
Market Update, 25 februari 2025
Thijs Jochems: Gebrek aan innovatie funest voor EU
Innovatie is de vaak genoemde oplossing voor het verlies aan concurrentiekracht van de EU. Het benodigde kapitaal en ondernemerschap is in Europa echter niet zomaar voorhanden.
Harry Geels: Vijf oorzaken opkomst conservatief populisme
De Duitsers kozen in meerderheid voor conservatief beleid. Er gaan vijf diepere oorzaken schuil achter de wereldwijde opkomst van het ‘conservatief populisme’.
Dit zijn de meest opvallende moves van afgelopen maand
Onder anderen Jack Julicher, Sebastiaan Masselink, Frank Vermeulen, Jan-Willem Ruisbroek en Narina Mnatsakanian zetten een nieuwe stap in hun carrière.
Pensioenseminar 'Beleggen onder de Wtp tijdens en na de transitie'
Op maandag 24 maart buigen maar liefst 14 experts zich onder leiding van dagvoorzitter Jacob Schoenmaker over actuele vraagstukken rond de pensioentransitie.